Strona główna » IBSA Valuance Icons
Plebiscyt IBSA
Valuance ICONs
dla klinik
medycyny estetycznej
Kierując się czterema filarami działalności IBSA, Jury nominuje finalistów, a następnie wyłoni ośmioro laureatów i przyzna Nagrodę Specjalną za całokształt działalności - GOLD Valuance ICON. Nagrody w formie statuetek oraz możliwości posługiwania się znakiem IBSA Valuance ICON będą ukoronowaniem profesjonalizmu, wieloletniego doświadczenia i szczególnego zaufania Pacjentów.

IBSA VALUANCE ICONS

to nowy program opracowany przez IBSA DERMA mający na celu stworzenie trwałego, udanego partnerstwa z praktykami medycyny estetycznej. Ten innowacyjny projekt skierowany jest do Profesjonalistów Medycyny Estetycznej, aby wspierać różne aspekty ich pracy i podnosić ich umiejętności za pomocą wysoce profesjonalnych programów rozwojowych, zapewniając w ten sposób wartościową usługę dla wszystkich pacjentów.

Jeżeli ważne dla Ciebie są:

FILARY IBSA

LUDZIE
TROSKA O LUDZI - NASZA KONCEPCJA HUMANIZACJI
Wdrażanie działań poprawiających opiekę nad Pacjentami, co ma na celu humanizację opieki, odpowiadanie na Ich potrzeby i holistyczne wymagania.
INNOWACJA
PRZEKSZTAŁCANIE ISTNIEJĄCYCH ROZWIĄZAŃ TERAPEUTYCZNYCH W BARDZIEJ ZAAWANSOWANE FORMY
Tchnięcie nowego życia w obszary, które często zostały już zapomniane przez naukę i badaczy oraz wykorzystanie najnowocześniejszych technologii w codziennej pracy.
JAKOŚĆ
JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM, ZAWSZE
Upraszczanie rozwiązań terapeutycznych, opracowując innowacyjne preparaty w odpowiedzi na rzeczywiste potrzeby Pacjentów i stawiając na ich bezpieczeństwo.
ODPOWIEDZIALNOŚĆ
FUNKCJA SPOŁECZNA, KTÓRA NIE OGRANICZA SIĘ WYŁĄCZNIE DO OPIEKI ZDROWOTNEJ
Podjęcie misji by odpowiadać na potrzeby ludzi w zakresie opieki oraz edukacji, wykraczając poza schemat oraz opracowując innowacyjne rozwiązania terapeutyczne wysokiej jakości.
Zgłoszenie do Plebiscytu jest bezpłatne.
Jedna klinika może zgłosić swoją kandydaturę w kilku różnych kategoriach.
Laureaci plebiscytu otrzymają dedykowane statuetki, tytuł: IBSA VALUANCE ICON wraz z udzieleniem zwycięzcom prawa do używania znaku słownego-graficznego IBSA VALUANCE ICON oraz publikacje w ogólnopolskich mediach.

Lista Laureatów zostanie opublikowana na stronie www.ibsaderma.pl oraz łamach magazynu FORBES WOMEN.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ I WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Etap przyjmowania zgłoszeń do Plebiscytu został zakończony.

JURY PLEBISCYTU

Dr Monika Nunberg-Sawicka
Przewodnicząca Jury
Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, współzałożycielka Polskiego Towarzystwa Mezoterapii. Współtwórczyni programu naukowego Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Warszawie. Certyfikowana wykładowczyni, autorka licznych artykułów w czasopismach medycznych i prasie popularnej.
Marek Dończyk
 
Business Unit Manager Dermoaesthetic Department IBSA Poland. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej. W IBSA Poland zarządza Działem Dermatologii Estetycznej. Specjalizuje się w budowaniu pozycji marek premium, promowaniu nowoczesnych terapii oraz wprowadzaniu na rynek nowych, innowacyjnych produktów.
Emilia Garłowska
 
Scientific Communication & Education Manager IBSA Poland. Doktor nauk biologicznych z doświadczeniem zawodowym w branży farmaceutycznej w obszarze marketingu i planowania biznesu. Trenerka zorientowana na wynik, posiadająca doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej. Autorka wielu artykułów naukowych opublikowanych w prasie specjalistycznej.
Ewa Świgoń
 
Założycielka i Dyrektor Zarządzająca agencji Com&Media. Absolwentka European School of Management EAP/ESCP w Berlinie. Pomysłodawczyni dodatku do polskiego wydania magazynu „Harper’s Bazaar” - »Piękna w każdym wieku«. Specjalizuje się w zarządzaniu, rozwoju biznesu, public relations, mediach społecznościowych i strategii marketingowej. W pracy zawodowej łączy kreatywność z biznesową intuicją.
Artur Raba
 
Trener biznesu, mówca motywacyjny, mentor kariery, autor podcastu „Giganci zarządzania”. Współpracuje z największymi korporacjami międzynarodowymi, krajowymi przedsiębiorstwami oraz liderami startupów. Podczas prowadzonych przez siebie szkoleń uczy m.in. skutecznego budowania efektywnych i spójnych zespołów, zarządzania zamianą i kryzysem oraz sztuki prezentacji i wystąpień publicznych.
Marcin Tomasik
 
Współzałożyciel kancelarii Tomasik Jaworski. Doradza przedsiębiorcom i organizacjom z branż regulowanych (farmaceutycznej, wyrobów medycznych, żywieniowej). Specjalizuje się również w obszarze compliance. Jeden z najlepszych prawników w Polsce w obszarze Life Sciences w międzynarodowych rankingach prawniczych Chambers Europe i Legal500 EMEA. Laureat+ Client Choice Awards w kategorii Life Sciences & Healthcare.
GALA ROZDANIA NAGRÓD IBSA VALUANCE ICONS
IBSA Derma Polska jest częścią globalnego koncernu farmaceutycznego IBSA Group, która systematycznie rozwija innowacyjne produkty w obszarze medycyny estetycznej.

8 września 2023 roku, w hotelu Marriott w Warszawie, odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród IBSA VALUANCE ICONS, podczas której uhonorowano statuetkami wyróżniające się ośrodki medyczne.

Nagrody przyznawane były w czterech kategoriach, które są szczególnie bliskie filozofii IBSA DERMA, stanowiąc podstawę jej działalności: Odpowiedzialność, Ludzie, Innowacja oraz Jakość.

Nagroda w kategorii Odpowiedzialność została przyznana ośrodkom medycznym, które podjęły misję odpowiadania na potrzeby pacjentów w zakresie opieki oraz edukacji. Wyróżnienie to przypadło Chirurgii Poznańskiej oraz ośrodkowi Oricea. Gabinety Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging.

W kategorii Ludzie kapituła plebiscytu wyróżniła ośrodki medyczne, które wdrażają działania poprawiające opiekę nad pacjentami, dążąc do humanizacji opieki medycznej. Statuetki otrzymały Centrum Medyczne Żywiecka 44 oraz Klinika LA Beauty.

Nagroda w kategorii Innowacja została przyznana ośrodkom, które przekształcają istniejące rozwiązania terapeutyczne w bardziej zaawansowane formy i wykorzystują najnowocześniejsze technologie w codziennej pracy. Wyróżnienie to przypadło Self Esteem Aesthetic Clinic oraz Kaczyńscy Clinic.

Statuetkami w kategorii Jakość nagrodzono ośrodki, które stawiają na wyjątkową jakość procedur zabiegowych, preparatów oraz obsługi pacjenta. Statuetki w tej kategorii przypadły: Veno – Med Lubliniec oraz ośrodkowi Dermatologia i Medycyna Estetyczna – dr Olga Bobowska-Guglas.

Specjalne wyróżnienie to GOLD VALUANCE ICON, którym uhonorowano klinikę Juwena za jej wyjątkowy wkład i osiągnięcia w dziedzinie opieki zdrowotnej.

Uroczystość uświetniła muzyka w repertuarze Krzysztofa Kiljańskiego oraz dyskusja Oliviera Janiaka i Marka Dończyka, Business Unit Managera IBSA Derma, dotycząca przyszłości odpowiedzialnej medycyny estetycznej w Polsce. W trakcie spotkania miała również miejsce premiera nowej linii dermokosmetyków IBSA Derma do profesjonalnej pielęgnacji po zabiegach medycyny estetycznej, dostępnych na www.ibsaskincare.pl Ten wyjątkowy wieczór spotkał się z żywiołowymi reakcjami gości i zwrócił uwagę na uniwersalne wartości w pracy z pacjentami – filary IBSA Derma.

LAUREACI PLEBISCYTU IBSA VALUANCE ICONS

KATEGORIA

Odpowiedzialność

Chirurgia Poznańska
ul. Druskienicka 17, 60-476 Poznań
Oricea. Gabinety Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging
ul. Sokołowska 9/U-02, 01-142 Warszawa
KATEGORIA

LUDZIE

Centrum Medyczne Żywiecka 44
ul. Żywiecka 44, 33-300 Nowy Sącz
Klinika LA Beauty
Brama Portowa 1 (POSEJDON – 1 piętro), Szczecin
KATEGORIA

Innowacja

Self Esteem Aesthetic Clinic
ul. Konstruktorska 11, 02-673 Warszawa
Kaczyńscy Clinic
ul. Aluzyjna 1A, 03-149 Warszawa
KATEGORIA

Jakość

Veno – Med Lubliniec
ul. Sokoła 25, 42-700 Lubliniec
Dermatologia i Medycyna Estetyczna – dr Olga Bobowska-Guglas
ul. Stawiszyńska 100, 62-800 Kalisz
KATEGORIA

GOLD VALUANCE ICON

Juwena
ul. Ceglana 66/5, 40-514 Katowice
ul. Zajazdowa 5, 43-300 Bielsko-Biała